L – Citrulín pomáha aj s erekciou

L-citrulín je jednou z ďalších aminokyselín, ktoré majú na náš organizmus blahodárny vplyv. Ide prírodnú látku, ktorú môžeme nájsť aj v ovocí. Vďaka svojim priaznivým účinkom na organizmus sa teší stále väčšej obľube. Okrem iného farmaceutického využívania je L-citrulín vysoko využívanou podpornou látkou pri poruchách erekcie.

Diskrétne riešenie ťažkostí

Veľa mužov sa za poruchy erekcie hanbí a hľadá čo najpohodlnejšiu cestu, ako svoj problém vyriešiť. Návšteva lekára je pre nich tabu, ale aj naďalej si chcú vychutnávať milostný život naplno. Preto hľadajú rôzne cesty a formy, ako sa opäť dostať do formy. Jednou z možností, ako opäť zažiariť v posteli je začať užívať L-citrulín. L-citrulín je aminokyselina a v prírodnej forme ho nájdete napríklad v melóne. Jeho úloha v našom tele spočíva v tom, že zmierňuje únavu, ale hlavne zlepšuje prekrvenie tkanív a svalov a skvalitňuje presun energie do svalu. To znamená, že podobne ako L-arginín aj L-citrulín dokáže uvoľniť svaly okolo penisu a zabezpečiť ich kvalitné prekrvenie. Dostatočné množstvo krvi v cievach Vám zabezpečí kvalitnú erekciu, vďaka ktorej si môžete vychutnať milostné „hrátky“ so svojou láskou.

L-citrulín sa vstrebáva priamo do krvi, kde sa zhromažďuje a následne sa metabolicky premení na L-arginín. Najlepší efekt môže byť dosiahnutý kombináciou Citrulínu a Arginínu. Tieto dve molekuly dokážu s vašou erekciou zázraky. Presne túto kombináciu nájdete v tých najkvalitnejších liekoch na erekciu, zistite si o nich viac!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok