MACA – peruánsky zázrak pre tvrdú erekciu

V partnerskom živote existuje množstvo podstatných vecí. Jednou z týchto oblastí je aj intímny život. Ako sa hovorí, nie všetko je o sexe, ale zdravý a spokojný intímny život jednoducho k šťastnému partnerskému životu patrí.

Či sa nám to páči, alebo nie, počas partnerského života môžu nastať rôzne komplikácie. Medzi stále častejšie problémy patria poruchy erekcie, s ktorými sa stretáva čoraz viac mužov rôznych vekových kategórií. Každý správny muž nechce čakať, ale chce svoj problém riešiť. Pomoc môžete nájsť v prírode.

Lepidium Meyenii

Maca alebo ináč povedané Lepidium Meyenii, je liečivá bylinka známa niekoľko stoviek rokov. Pochádza z Peruánskych Ánd, kde je využívaná viac ako 2 000 rokov. V minulosti bola maca známa ako „sexuálna rastlina Inkov. Toto pomenovanie jej udelili španielsky dobyvatelia. Rastlina je výnimočná tým, že má mnoho blahodárnych účinkov na organizmus.

Maca je využívaná najmä pri:

  • mužškej impotencii
  • ženskej frigidite
  • dlhodobo podporuje mužskú erekciu
  • zvyšuje libido
  • má priaznivé účinky na prostatu
  • je výborným prostriedkom  na posilnenie organizmu v záťažových situáciách ako je dlhodobý stres a celková vyčerpanosť.

Prírodná viagra

Okrem toho, že maca pôsobí ako afrodiziakum pre mužov aj ženy, obsahuje mnoho minerálov, vápnik, železo, mangán, selén, vitamín C a mnoho ďalších zdraviu prospešných látok. Maca je často využívaná v prípadoch, kedy pár túži po bábätku, ale nedarí sa im. Táto bylinka totiž dokáže zvýšiť produkciu spermií ako aj ich kvalitu a pohyblivosť.

Chceli by ste aj vy vyksúšať zázračné účinky koncentrovaných výťažkov z rastliny MACA? Zožeňte si Erexan – prípravok s koncentrovanými výťažkami z MACA v kombinácii s ďalšími aminokyselinami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok