Špargľa – superpotravina na podporu erekcie

Ak sa aj u vás niekedy objavujú občasné ťažkosti s erekciou, určite vás už napadla otázka, čo by ste mali robiť, aby sa problémy viac nezopakovali? Odpoveďou na túto otázku môže byť v mnohých prípadoch zdravšia strava. Existuje dokonca jedna špeciálna potravina ktorá je na podporu erekcie vhodná obzvlášť.

Špargľa je špeciálny druh zeleniny. Ide vlastne o výhonky ktoré sa pestujú na poliach (u nás sa špargľa pestuje najmä na Záhorí) a trvá až dva roky kým je vhodná na konzumáciu. Jej lahodná chuť sa hodí na každodennú konzumáciu ale aj pre špeciálne príležitosti. Čerstvú špargľu je možné získať najmä od apríla do júna. V ostatných ročných obdobiach je možné kúpiť napríklad konzervovanú (zaváranú) špargľu alebo si môžte urobiť mrazené zásoby.

Špargľa obsahuje obrovské množstvo vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok. Obrovské množstvo vitamínu E a C a takisto draslíka, zinku, fosforu, jódu, železa, vápnika, horčíka, mangánu, síry, medi a selénu

Špargľa a podpora erekcie

V minulosti bola špargľa dostupná len bohatším spoločenským vrstvám a radila sa do jedálnička šľachty. Ani v súčasnosti sa špargli neodopierajú jej priaznivé účinky na kvalitu erekcie a mnohé štúdie dokazujú že špargľa dokáže skutočne udržať a zlepšiť tvrdosť a trvácnosť erekcie. Ale pozor, k Špargli sa neodporúča piť červené víno, nakoľko jeho zložky oslabujú liečivé účinky Špargle. Jedzte špargľu každý deň a udržíte si dokonalú erekciu až do vysokého veku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok