L-lysin jedinečná molekula na podporu erekcie

Túžite po pevnej a dlho trvajúcej erekcii, ktorá Vám zaručí ničím nerušené intímne chvíle? Chcete si užívať milostné dobrodružstvá tak ako predtým? Ak áno, potom Vás určite zaujme L-lysin a jeho pozitívne účinky na náš organizmus.

Zvýšte svoju výdrž

L-lysin je jednou z ďalších aminokyselín, ktoré ovplyvňujú mnoho funkcií v našom tele. Podobne ako L-arginín a L-citrulín, aj L-lysin má priaznivé účinky na erekciu. Muži trpia poruchami erekcie z rôznych dôvodov. Môže to byť vekom alebo súčasným životným štýlom, ktorý je často krát vyčerpávajúci. Tak či onak, aminokyselina L-lysin Vám pomôže v dôkladnom prekrvení penisu. Vďaka nej bude Vaša erekcia kvalitnejšia a zároveň dlhšia. To znamená intenzívne uspokojenie nie len pre Vás, ale aj pre Vašu partnerku.

Hladina L-lysinu rozhoduje

Pre správne fungovanie prekrvenia penisu a kvalitnú erekciu je rozhodujúca výška hladiny L-lysinu v krvi. Ak je jeho hladina dobrá, potom môže jedinec podávať opakovane lepšie milostné výkony. Hladina L-lysinu je dôležitá kvôli tomu, že sa podieľa na vzniku hormónov, ktoré výrazne ovplyvňujú čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom styku.

Poruchy erekcie sa vo väčšine prípadov dostavujú kvôli tomu, že v tele je nízka zásoba oxidu dusnatého, ktorý ovplyvňuje prekrvenie ciev v našom tele. Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť úpravou stravy, ktorú je vhodné doplniť na príklad bobulovím ovocím, prípadne takým zázrakom akým je obyčajná špargľa. Rôzne výživové doplnky dokážu tak isto výrazne podporiť silu erekcie. Zvlášť v tedy, ak ide o produkty na okamžité použitie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok